Zoološki vrt iz slanega testa

Živalski vrt s slanim testom

Datum objave: 2-11-2014, 18:28

Slano testo se že dolgo uporablja kot material za izdelavo različnih izdelkov, od žvižganja do preprostih spominkov. Tako je enostavno narediti živalski vrt iz slane jedi, ki bo seveda zadovoljila vsakega otroka. Mimogrede, ta živalski vrt se lahko razširi do neskončnosti.

Začeti je treba s proizvodnjo najpreprostejših znakov. No, kot za test, je to mogoče narediti dobesedno v nekaj minutah, tukaj boste potrebovali določeno količino moke, soli in vode. Potrebno je premešati razmerje 2: 1, kjer je deva moka, enota pa sol. Kar se tiče konsistence, je potrebno, da je rezultat gosto in najpomembnejše homogeno testo brez grudic in drugih napak.

Pomembno je takoj povedati, da bo v tem primeru potrebno tudi folijo, ki bo uporabljena za kakovost polnila, tj. Folija naj bo znotraj proizvodov testa.

Torej, karkoli se naredi, morate najprej prenesti gosto kroglo iz vnaprej pripravljene folije za hrano. Potem lahko že klesate žival. V zvezi z neposrednim modeliranjem bo v svojem procesu potreben oster nož, s katerim bo potrebno razrezati kose testa in zobotrebcev, s katerimi bo potrebno iztisniti izdelke iz teksture testa, kot so oči, usta in drugi.

Po končani proizvodnji ene ali več živali jih je treba poslati v pečico. Tam se morajo strdi, za to bo šlo dobesedno deset minut.

Treba je sleditipočakajte, da se novo izdelani izdelki popolnoma ohladijo, nato pa nadaljujte z barvanjem. Uporabite lahko najpreprostejši akvarel, vendar je pomembno, da ne pozabite na lak, ki mora po sušenju barve pokrivati ​​vse izdelke. V naslednjem članku bomo razpravljali o tem, kako ustvariti domači toplogredni plin z varčevanjem denarja in materialov.